Česky Deutsch English Espanol Pусский

Ubytování Koleje Pedagog ***

mapa
 

 

 

Nově postavená budova ubytovacího zařízení s názvem "Koleje Pedagog" nabízí nové moderní ubytování v Českých Budějovicích. Najdete nás na Branišovské ulici číslo 36a, nedaleko Výstaviště a Jihočeské univerzity. Budovu s 9 nadzemními podlažími zvláštního půlkruhového tvaru nemůžete přehlédnout.
V přízemí budovy je recepce pro příjem hostů s nepřetržitým 24 hodinovým provozem.

Možnosti ubytování

Ubytovat se můžete ve standartních pokojích pro 1-4 osoby. Náročnějším nabídneme soukromí v apartmánech pro 1-2 osoby v 8NP a 9NP. Všechny Apartmány jsou zařízeny moderním nábytkem, kuchyní s vestavěnou lednicí, mrazákem a digestoří, koupelnou se sprchovým boxem, přípojkou na pračku a sušičku a samostatným WC.
Dále poskytujeme apartmány uzpůsobené pro 4-6 osob se zdravotním postižením.

Vybavení objektu

V celém objektu se připojíte k vysokorychlostnímu internetu pomocí bezdrátové WIFI a v každém pokoji také pevnou linkou. Samozřejmostí je přípojka na televizi.
Prádelna s pračkami a sušičkami je k dispozici v přízemí budovy za poplatek, viz. ceník. Žehlička, žehlicí prkno, parní napařovač oděvů a fén na vlasy jsou zdarma k zapůjčení na recepci.
U hlavního vchodu do budovy je komunikační panel, umožňující přímou komunikaci s jednotlivými pokoji.

Parkování

Svůj Automobil, ale také Autobus zaparkujete přímo u budovy na našem vlastním parkovišti s 30ti parkovacími místy, sledovaném CCTV z recepce.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytovací zařízení "Koleje PEDAGOG" Branišovská 1800/36a je velmi snadno přístupné i autobusem. V těsné blízkosti jsou zastávky autobusů č. 3,7,15 a 53 v obou směrech. 

 

Galerie